Personal

Arne Bertilsson, Tillförordnad VD
Direktnummer.....044-790 59 81
E-mail..................arne.bertilsson@ograb.se
Leder och utvecklar ÖGRAB

Anna Pettersson
Direktnummer...... 044-790 59 83
E-mail.................. anna.pettersson@ograb.se
Administrerar återvinningscentralerna, vågen, statistik och rapportering

Renee Norlin
Direktnummer...... 044-775 65 59
E-mail..................renee.Norlin@ostragoinge.se
Ekonomi

Sofia Liljedahl
Direktnummer...... 044-790 59 86
E-mail.................. sofia.liljedahl@ograb.se
Informatör, ansvarig skolverksamheten.

Pernilla Bohlin
Direktnummer...... 044-790 59 90
E-mail.................. info@ograb.se
Kundtjänstansvarig

Kim Siöland
Direktnummer...... 044-790 59 90
E-mail.................. info@ograb.se
Kundtjänst

Josefine Johansson
Direktnummer...... 044-790 59 90
E-mail.................. info@ograb.se
Kundtjänst

Henric Olsson
Direktnummer...... 070-866 22 48
E-mail.................. henric.olsson@ograb.se
Maskinförare, ansvarig för kontroll av gamla deponin

Kjell Jönsson
Direktnummer...... 044-790 59 93
E-mail.................. kjell.jönsson@ograb.se
Sköter återvinningscentralen i Kattarp

Morgan Johansson
Direktnummer...... 073-146 70 99
E-mail................. morgan.johansson@ograb.se
Maskinförare och avlösare Kattarp ÅVC