Personal

Anna Pettersson
Direktnummer...... 044-790 59 83
E-mail.................. anna.pettersson@ograb.se
Administrerar återvinningscentralerna, vågen, statistik och rapportering

Morgan Johansson
Direktnummer...... 073-146 70 99
E-mail................. morgan.johansson@ograb.se
Maskinförare och avlösare Kattarp ÅVC

Emma Hansson
Direktnummer...... 044-790 59 82
E-mail.................. emma.hansson@ograb.se
Arbetar med miljö-, kvalitets- och avfallsfrågor

Henric Olsson
Direktnummer...... 070-866 22 48
E-mail.................. henric.olsson@ograb.se
Maskinförare, ansvarig för kontroll av gamla deponin

Josefine Johansson
Direktnummer...... 044-790 59 90
E-mail.................. info@ograb.se
Kundtjänst

Kundtjänst
Direktnummer...... 044-790 59 90
E-mail.................. info@ograb.se
Tar emot felanmälningar, administrerar samarbetet med våra entreprenörer och håller, med din hjälp, våra register uppdaterade.

Kjell Jönsson
Direktnummer...... 044-790 59 93
E-mail.................. kjell.jönsson@ograb.se
Sköter återvinningscentralen i Kattarp

Pernilla Bohlin
Direktnummer...... 044-790 59 90
E-mail.................. info@ograb.se
Kundtjänst

Sofia Liljedahl
Direktnummer...... 070-972 25 59
E-mail.................. sofia.liljedahl@ograb.se
Informatör, ansvarig skolverksamheten.

Peter Johansson, VD
Direktnummer...... 044-790 59 81
E-mail.................. peter.johansson@ograb.se
Leder och utvecklar ÖGRAB